KONST / Litografier / Färglitografi 8641080
nr 864 1080
Färglitografi
Leida Rives, 77/115, signerad. , motivet: 47x38
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 december 2013
kl 20:18:49
100 kr
350 kr
600 kr
450 kr
600 kr